محمد رضا فلاح زاده متولد 1350 تهران.

 در سن 16 سالگی فعالیت جدی خود را با شرکت در چندین مسابقه دو( نیمه استقامت و استقامت)  شروع کرد . در سال 67 بعد از انقلاب اسلامی و اغاز فعالیت مجدد ورزش بوکس به این رشته پرداخت. در سال 68 در مسابقات قهرمانی تهران و در سالهای 69 تا 71 در مسابقات قهرمانی کشوری شرکت نمود وی عضو اردوی تیم ملی در سال 70 تا 72 بود در همین سال با استاد محسن سلطانی زاده (رئیس و بنیان گذار سازمان جهانی رزم سلطان) اشنا شد و در محضر ایشان هنر رزمی را به طور حرفه ای اموخت.

سال 75 به خاطر ممارست در امر اموزش و تمرین موفق به اخذ مدرک دان 3 از فدراسیون کاراته و سازمان جهانی رزم سلطان  شد و به عنوان مربی تیم ملی مشغول به کار گشت. از سال 75 الی 81مسئولیت مسابقات کشوری را به عهده گرفت و طی این سالها نزدیک به بیست مسابقه داخلی و خارجی برگزار نمود. در سال 78 به عنوان مربی تیم ملی مسابقات (بلژیک ) سبک های ازاد اعزام شد و در سالهای  79 و 80 مربی تیم ملی اعزامی به المان بود. در سال 80 به عنوان بهترین داور مسابقات قهرمانی جهان در کشور المان  شناخته شد .

 وی دارای مدرک مربی گری و داوری درجه یک از فدراسیون کاراته/ مدرک بین المللی و داوری حرفه ای  درجه یک از سازمان جهانی رزم سلطان میباشد  و همواره در طی این سالها عضو کمیته فنی و مشاور عالی این سازمان بوده.

ایشان همواره سرلوحه کار خویش را اخلاق و جوانمردی و رضایت خدا و ولی او قرار داده و موفقیت امروز خود را اول از لطف خداوند و بعد مدیون رهنمودهای استاد سلطانی زاده میداند که توانسته با رعایت اصول اخلاقی همیشه رضایت خدا و ولی او را که همان ولایت فقیه است مد نظر داشته باشد تا بتواند افتخار سرباز ولایت و جانباز نظام جمهوری اسلامی بودن را نیز به کارنامه خود اضافه کند.

 از دیگر مسئولیتهای ایشان می توان به مشاور ویژه و عضویت در فدراسیون های کاراته/ کونک فو/ موتورسواری همچنین عضو هیئت مدیره چندین گروه اقتصادی فعال کشور اشاره کرد..........