تصویر روز

  • 1||||4||||تصویر روز
  • 2||||5||||تصویر روز
  • 3||||6||||تصویر روز
  • 4||||7||||تصویر روز

نفرات برتر

بسم الله الرحمن الرحیم

بیستمین دوره مسابقات کشوری رزم سلطان در کلاس 1 و 2 مبارزه در سالن مجموعه ورزشی کبکانیان از ساعت 8:00 صبح روز پنج شنبه مورخ 27/06/1393 آغاز شد.

این مسابقات در چهار رده سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان برگزار گردید.

با حضور استاد فن استاد سلطانیزاده و مسئولین انجمن جهانی رزم سلطان و مسئولین کشوری و لشگری این مسابقات هر چه پرشورتر برگزار گردید.

همواره نمایندگان استانهای همدان اردبیل توابع تهران مازندران مشهد لرستان یزد کرمانشاه اراک سنندج در این دوره مسابقات حضور داشتند.

در این دوره از مسابقات مسئولین  بسیج انجمن  جهانی رزم سلطان با حضور خود

مسابقات را پر شور تر کردند:

1:آقای حسن سلیمانی (مسئول مسایقات بین المللی رزم سلطان)

2:آقای بهنام اسماعیلی (مسئول نیروهای مسلح انجمن جهانی رزم سلطان)

3:مسئولین کانون بسیج ورزشکاران رزم سلطان:آقایان ،هرمز محتشمی؛سهیل مقیسه

ضمنا تشکر می شود از مسئولین اجرایی این دوره  که عبارتند از:

1:آقای محمد برخوردار (دبیر انجمن  جهانی رزم سلطان)

2:آقای بهرام هادیخانی هرسینی (رئیس کمیته داوران)

3:مجتبی نجفی(رئیس کمیته مربیان)

4:اعضا کمیته داوران

5:آقای حمید رضا حنیفی(مسئول کمیته مسابقات)

6:آقایان علی غلامی وهرمز محتشمی و سیاوش بهشتی(مسئول کمیته بازرسی وامنیت)

7:آقای ابوالفضل اسلامی (مسئول سایت انجمن جهانی رزم سلطان)

8:آقای مهدی رمضانی(مسئول فرهنگی)

وعضو برجسته آقای رضا بنفشه(رئیس کمیته داوران انجمن جهانی رزم سلطان)

در این دوره از مسابقات که با سخنرانی استاد فن استاد سلطانیزاده هموار بود ،که در سخنرانی استاد فن استاد محسن سلطانیزاده  به ایستادگی ومقابله با ظلم ودفاع از مظلوم ونیکی به پدر مادر اشاره کرد.ودرادامه سخنرانی استاد فن استاد سلطانیزاده تشکر کردند از آقای محمد برخوردار(دبیر انجمن جهانی رزم سلطان)برای تلاش های مکرر برای انجام برپایی زیبا مسابقات وهمایشهای مختلف .در ضمن استاد فن استاد سلطانیزاده هفته دفاع مقدس را تبریک گفته وسال تحصیلی خوبی را برای دانش آموزان از خداوند متعال مسئلت کردندودر پایان تمامی مسئولین،سرپرست ها ومربیان،مبارزان و داوران و تمامی دست اندر کاران را دعا کردند.

 

نفراتبرتراولتاسومردهسنینونهالان

 

وزن +25         نفر اول:آقای علیرضا قراقیه

                    نفر دوم: محمد همتی

........................................................

وزن -20          نفر اول:محمد الماسی

                     نفر دوم:ابوالفضل خسروی نژاد

                     نفر سوم:محمد پرهام شریفی

........................................................

وزن -22        نفر اول:علی جفایی

                   نفر دوم:محمد سام شکوری

                  نفر سوم:امیر بهمنی

........................................................

وزن -25        نفر اول:محسن نجفی

                   نفر دوم:بهنیا حسینی مقدم

                  نفر سوم:علی مقیمی

 

 

نفرات اول تا سوم رده سنی نوجوانان

.  

وزن -25:             نفر اول:امیر علی رضایی

                        نفر دوم:محمد حسین رحیمی

                       نفر سوم:امیر حسین طاهری

.............................................................

وزن -28:           نفر اول :جوادقربان نزاد

                      نفر دوم:محمد مهدی نظری

                      نفر سوم:سجاد نظری

............................................................

وزن -32:         نفر اول:امیر صابری

                    نفر دوم:امیر حسین اسد زاده

                    نفر سوم:بنیامین علوی

.............................................................

وزن -36:        نفر اول:محمدرضا مغانلو

                    نفر دوم:محمد مسعود تیموری

                    نفر سوم:مهران داوودی نزاد

.........................................................

وزن -40:       نفر اول:مهدی نیک روش

                   نفر دوم:یوسف داداش پور

                   نفر سوم:امیر حسین طاهریان

..............................................................

وزن -45:       نفر اول:علیرضا بخت آور

                   نفر دوم:علیرضا جباری

                  نفر سوم:یوسف مغانلو

................................................................

وزن -50:     نفر اول:امیر حسین کنزی

                 نفر دوم:امیر حسین عبدی

.................................................................

وزن -55:    نفر اول:طاها خزائی

               نفر دوم:حسین عزیزی

               نفر سوم:محمد عرفان بهاری

...............................................................

وزن +55: نفر اول:محمد مهدی مخدومی

              نفر دوم:حسین ابراهیمی

             نفر سوم:ایرج خسروی

            

نفرات برتر اول تا سوم رده سنی جوانان

..............................................................................................................................

 وزن -50:نفر اول :رضا سازگار

...........................................

وزن +78: نفر اول:نوید بیدار

             نفر دوم:فرزاد نوروز خانی

            نفر سوم:رضا کمالی فرد

............................................

وزن -57:نفر اول:علیرضا خانلو

            نفر دوم:کاظم فتح پور

           نفر سوم:حامد محمدی

.........................................

وزن -64:نفر اول:محمد ایلخانی

            نفر دوم:سعید جعفری

            نفر سوم:میلاد قادری

........................................

وزن-71:نفر اول:محمد ایلخانی

           نفردوم:مهدی هاشمی

          نفر سوم:محسن موذنی

.............................................

وزن -78:نفر اول:محمود شاهی

           نفر دوم:قاسم خانلو

           نفر سوم:بهنام شاهی

 

 نفرات برتر اول تا سوم رده سنی بزرگسالان

 وزن -65نفر اول:علی قلیپور      

          نفردوم:فرشید حیدری

          نفر سوم:مهدی نهار دانی

..................................................

وزن -75:نفر اول:مصطفی علی آبادی

           نفر دوم:امیر مسعود قربانی

           نفر سوم:پیام زمانی

...................................................

وزن -85:نفر اول:مهرزاد اسکندری

            نفر دوم:سینادرفشه

            نفر سوم:منصور عزیزیان

..................................................

وزن +85نفر اول:فرزاد نوروز خانی

نفر دوم:حمزه فاضل